My Assistant
Tere külaline ( Logi sisse | Registreeru )
![]() ![]() |
Aug 24 2015, 17:22:41
Postitus
#1
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Tervitus! (uus kasutaja siin foorumis)
Loodaksin kiirelt abi saada kogenud inimestelt. Nimelt juhtus eile, 23 august väikse kambaga üsna täbar lugu. Ehk siis sai spordikaamera "GoPro" koos veepealetoova oranzi katiku ja nö Selfiestickiga koos järve kaldasse ära kaotatud, uputatud. Eile terve päev sai siis üritatud jalgadega udjada põhjas, et õnne katsuda, kuid lootusetult. Vesi ka üsna mudane ning järve põhi täiesti must(nagu üks tavaline tiigivesigi on). Ligikaudne piirkond kus kohast otsida on ikkagi meeles ning usun, et seal see veel ikka ongi. Sügavus seal piirkonnas umbes 2m kandis. Lootsin siit foorumist nõuandeid saada, mida proovida, millega üritada veel leida? Ette tänades! |
|
|
|
Aug 24 2015, 20:03:51
Postitus
#2
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 637 Liitunud: 18-July 11 Asukoht: Soome, Vantaa Kasutaja nr.: 402 |
Asukoht ?
|
|
|
|
Aug 24 2015, 20:32:03
Postitus
#3
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Kas on plaan ise uurima minna ?
Või lihtsalt huvi pärast küsimiseks Ennast ikkagi huvitab ka veel, et mida ette võtta. Täiesti kehv tunne sellepärast. Üritan siin väga aktiivselt foorumit jälgida ikka veel. Loodan, et tuleb abikäsi veel! |
|
|
|
Aug 24 2015, 20:34:04
Postitus
#4
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 637 Liitunud: 18-July 11 Asukoht: Soome, Vantaa Kasutaja nr.: 402 |
Umbkaudset asukohta võiks ikka teada, leiad kiiremini abi.
Kui minu ligidal siis olen nõus aitama. |
|
|
|
Aug 24 2015, 20:35:11
Postitus
#5
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Eesti, Raigastvere järv.
Täpsemat kallast siin nii ei oska öelda, olin sõbral külas ja sealt sai mindud kindlat teedpidi |
|
|
|
Aug 24 2015, 20:39:35
Postitus
#6
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Vist ei jää Teie ligidale?
|
|
|
|
Aug 24 2015, 20:41:45
Postitus
#7
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 637 Liitunud: 18-July 11 Asukoht: Soome, Vantaa Kasutaja nr.: 402 |
Eesti, Raigastvere järv. Täpsemat kallast siin nii ei oska öelda, olin sõbral külas ja sealt sai mindud kindlat teedpidi Olen seda järve 3x vaatamas käinud, vesi roheline solk, sealt ainult kompides leiab midagi Kahjuks ma enam Tartus ei ela. Nüüd Viljandimaal kui Eestis käin, seega jääb kaugele. Ei oska soovitada ka kedagi. |
|
|
|
Aug 24 2015, 20:48:10
Postitus
#8
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Tõepoolest solk vesi.
Praegu on ainult meil plaan järgmine külastus - mõne suurema esemega põhjast läbi tõmmata paadist. Ei tea ka täpselt millega seal sorida, et midagigi kätte saaks. |
|
|
|
Aug 24 2015, 22:35:16
Postitus
#9
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 92 Liitunud: 5-August 13 Kasutaja nr.: 643 |
Huvitav,kas metalliotsija näitab midagi?
|
|
|
|
Aug 24 2015, 22:45:16
Postitus
#10
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Pole sellist asja veel käepärast kahjuks
|
|
|
|
Aug 24 2015, 23:11:21
Postitus
#11
|
|
![]() Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 504 Liitunud: 15-October 08 Asukoht: tallinn Kasutaja nr.: 200 |
Ma lohutan sind,et minu kaamera on Saadjärve põhjas nii 7-8m sügavusel.
-------------------- Ei kõlba kõik,mis õnge otsa jääb,lähen vee alla ja valin ise!
|
|
|
|
Aug 25 2015, 01:08:54
Postitus
#12
|
|
![]() Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Elite members Postitusi: 497 Liitunud: 9-September 08 Asukoht: Tartu Kasutaja nr.: 194 |
proovi spinnaga, pane tamiili otsa suur raskus (nt. põhja õnge raskus) ja enne seda pane mitu tk kõige suuremat kolmik konksu. ja siis kasuta seda nagu tavalist spinningut. ma olen niimodi üks kord teise spinningu emajõest päästnud... kui koht on teada, siis tunni ajaga leiad üles...
-------------------- |
|
|
|
Aug 25 2015, 09:08:17
Postitus
#13
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Elite members Postitusi: 604 Liitunud: 24-July 07 Asukoht: Tabasalu Kasutaja nr.: 23 |
On olemas ka väga tugevad otsingumagnetid. Aga oletan, et sinu selfiestick oli vees kasutamiseks ja seega roostevaba, siis magnet ei võta.
Aga edu ikkagi! Mina võtaks ette paarikümne cm laiused alad ja liiguks rahulikult mudas kättpidi kombates kogu lõigu läbi. |
|
|
|
Aug 25 2015, 09:16:46
Postitus
#14
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Elite members Postitusi: 604 Liitunud: 24-July 07 Asukoht: Tabasalu Kasutaja nr.: 23 |
Kas sain õigesti aru, et kaamera küljes oli ka ujuk mis takistab kaameral põhja vajuda? Ja põhja vajus siis seetõttu, et raskuseks oli küljes selfipulk. Kui nii, siis oletan, et kaamera on põhjas püsti, st ujuk hoiab kaamerat üleval ja selfipulga ots on allpool. Sel juhul võib üritada ka mingi suure silmaga kalavõrguga ala läbi tõmmata nii, et lühike võrk (5m jupp) pannakse kahe pika pulga vahele ja tõmmatakse kahekesi piirkond läbi põhja lähedalt- kaamera peaks takerduma võrgu külge. Võib ka selle võrgu kuidagi raskuste abil põhja lähedale viia ja nöörist tõmmata vms. Kui on uuem gopro siis tasub mängida...
|
|
|
|
Aug 25 2015, 13:59:58
Postitus
#15
|
|
|
Newbie ![]() Grupp: Members Postitusi: 7 Liitunud: 24-August 15 Kasutaja nr.: 780 |
Kas sain õigesti aru, et kaamera küljes oli ka ujuk mis takistab kaameral põhja vajuda? Ja põhja vajus siis seetõttu, et raskuseks oli küljes selfipulk. Kui nii, siis oletan, et kaamera on põhjas püsti, st ujuk hoiab kaamerat üleval ja selfipulga ots on allpool. Sel juhul võib üritada ka mingi suure silmaga kalavõrguga ala läbi tõmmata nii, et lühike võrk (5m jupp) pannakse kahe pika pulga vahele ja tõmmatakse kahekesi piirkond läbi põhja lähedalt- kaamera peaks takerduma võrgu külge. Võib ka selle võrgu kuidagi raskuste abil põhja lähedale viia ja nöörist tõmmata vms. Kui on uuem gopro siis tasub mängida... Mõtled mingit kahva teemat? Suurema kahva võrguga lasta põhjast läbi jah? |
|
|
|
Aug 25 2015, 20:00:45
Postitus
#16
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 568 Liitunud: 26-January 08 Kasutaja nr.: 155 |
Ma sai küll KIXXXist nii aru,et mingi lühema võrguga traalida.Arvata võib,et üks mees saab jala olla kalda pool ja teist otsa
veetakse paadiga seal kus sügavam.Leo |
|
|
|
Aug 25 2015, 23:20:23
Postitus
#17
|
|
![]() Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 504 Liitunud: 15-October 08 Asukoht: tallinn Kasutaja nr.: 200 |
Võibolla on kasu endoskoobiga sondeerimisest,pool meetrit seal vast ikka nähtavust on. http://www.soov.ee/tallinn/Endoskoop__5_m__USB_3407983.htm
http://www.kuldnebors.ee/search/tooriistad..._language_id=et -------------------- Ei kõlba kõik,mis õnge otsa jääb,lähen vee alla ja valin ise!
|
|
|
|
Aug 26 2015, 10:42:13
Postitus
#18
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Elite members Postitusi: 604 Liitunud: 24-July 07 Asukoht: Tabasalu Kasutaja nr.: 23 |
Võib teha valmis sellise rakenduse kus 5*1,5 (võib olla ka laiem või kitsam) kalavõrgu tükil (ilma äärenöörideta, et haagiks paremini) on ühel pool (laiem pool) võrgu otstes raskused (et tuleks põhja pealt) ja teisel pool nöörid. Võtad raskused (kivid) paremasse ja vasakusse kätte ja viskad võrgu laiuselt kaldast eemale (sain aru et kaamera suht kalda ääres seega peaks jaksama piisavale kaugusele visata küll) ja siis kaks meest seisavad kaldal 5+ m kaugusel teineteisest ja tõmbavad nööridest võrgu aeglaselt kaldasse. Nii kammib võrk oma laiuse ala põhja lähedalt üle.
Vast sai piisav kirjeldus.. Ma sai küll KIXXXist nii aru,et mingi lühema võrguga traalida.Arvata võib,et üks mees saab jala olla kalda pool ja teist otsa
veetakse paadiga seal kus sügavam.Leo |
|
|
|
![]() ![]() |
| Tekstiversioon | Aeg hetkel: 27th April 2021 - 19:41:40 |