My Assistant
Tere külaline ( Logi sisse | Registreeru )
![]() ![]() |
Apr 28 2011, 11:11:00
Postitus
#1
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Registreerimine võistluseks on avatud!
sponsorid: Sebak sukeldumiskeskus Freediving.ee Specialfins.com Atl group A. Le Coq EG Tackle Trade -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
Apr 28 2011, 17:13:17
Postitus
#2
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Sebak allveekalapüük 2011
• Koht: Tartumaa, Saadjärv, Kaldarand ( kiriku kõrval ) http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&...236e27dd1e57682 • Kuupäev: laupäev, 11 juuni 2011 • Registreerimine: alates 09:30 • Võistlusaeg: 11:00 – 16:00, start ja finiš Kaldarannas. Finišisse hilinejad diskvalifitseeritakse automaatselt. • Autasustamine: 17:30 • Osavõtutasu: 13 eurot tasutakse sularahas kohapeal (ei sisalda püügiluba, sisaldab kõhutäit peale püüki) • Püügivahendid: pneumaatiline või kummidega vinnastatav harpuunpüss vastavalt EV kalapüügi eeskirjale. Poi ja nuga on kohustuslikud (saab osta ka kohapealt). Kunstlik valgustus on keelatud. • Püütavad kalad: Angerjas (50cm), Haug (45cm), Linask (30cm) ja muud kalad alates 300g ning vastavalt kalapüügi eeskirjale. Alamõõdulise kala püüdja diskvalifitseeritakse. • Eelregistreerimine on vajalik, et korraldajad oskaksid arvestada osavõtjate arvuga. Oma osavõtust palun teatage atskukk@gmail.com või 53769954 (eesti keeles) 5224158 (vene keeles). • Võistleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise. Registreerimisel tuleb allkirjastada korraldaja vastutusest vabastamise leping. Alkoholijoobes võistlema ei lubata. Võistlema lubatakse alates 18 eluaastast. • Saadjärvel allveekalapüügiks on vaja taotleda eraldi kalastuskaart, mis maksab 4,79 eurot kolme päeva eest. Kaart kehtib ka Kuremaa järvele. Iga võistleja peab taotlema allveepüügi kalastuskaardi keskkonnaametilt ise. Ilma vastava loata võistlema ei lubata. Infot taotlemise kohta leiate siit http://www.kalastusinfo.ee/sisu/kalastuskaart.php • Autasustamisele lähevad järgmised grupid: o Suurim angerjas, kg o Suurim kala, kg o Suurim kogusaak punktides o Punktid arvestatakse järgmiselt: iga arvestusliku mõõduga kala annab 300 punkti, sellele lisatakse 1 punkt iga ühe grammi kohta (N: 700g kala = 700+300 punkti). Maksimaalne arvestuslik kaal on 3000g (N: 5000g kala = 3000+300 punkti). • Auhinnad paneb välja: • Sebak sukeldumiskeskus – kinkekaardid 100€, 75€, 50€ • Specialfins.com – Loosiauhind relv Picasso • EG Tackle Trade – kalapüügi varustus • ATL Group – viski, veinid • A Le Coq – vesi, õlu Freediving.ee • Õhtul räägime kalamehejutte lõkke ümber. Kohapeal võimalik osta sularahas erinevaid allveekalapüügiks vajalikke asju. Info ja registreerimine: Peakorraldaja: Ats Kukk atskukk@gmail.com 53769954 info eesti keeles 5224158 info vene keeles -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
Apr 29 2011, 12:05:11
Postitus
#3
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Eelmise aasta pilte näete kui klikite lingile: http://www.sukeldu.ee/?id=125
Ootan rohket osavõttu! Auhinnalaud on korralik! Sellel aastal loositakse kõigi osalejate vahel välja Picasso kummidega vinnastatav relv! -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
May 9 2011, 13:14:52
Postitus
#4
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Hei!
Hetkel registreeritud 9 inimest. Siit foorumist paraku ainult mõned üksikud. ootan endiselt kirju ja kõnesi. -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
Jun 7 2011, 13:18:46
Postitus
#5
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Hei! Hetkel registreeritud 9 inimest. Siit foorumist paraku ainult mõned üksikud. ootan endiselt kirju ja kõnesi. Tänaseks kirjas 22 kalameest. Veel võimalus registreeruda! -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
Jun 14 2011, 13:37:00
Postitus
#6
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Grupp: Members Postitusi: 115 Liitunud: 14-April 10 Asukoht: Äksi Kasutaja nr.: 298 |
Selleks korraks võistlusega ühelpool. Kokku osalejaid 23 neist 5 läti kodanikud. Kala toodi välja piisavalt. Auhinnalaud oli igati korralik ja siinkohal tänan kõiki sponsoreid: A le Coq
Freediving.ee Specialfins.com Atl Group EG Tackle Trade Sebak sukeldumiskeskus Suured tänud ka kõigile abilistele! Kohtume järgmisel aastal! p.s kes protokolli soovib võtab ühendust Ats -------------------- mull..mull.mull..mull..väiksed kalad, kus on teie emmed issid?
|
|
|
|
![]() ![]() |
| Tekstiversioon | Aeg hetkel: 27th April 2021 - 19:41:45 |